Відбулася зустріч освітян до Всесвітнього дня поезії

21 березня до Всесвітнього дня поезії управлінням освіти спільно з Артхабом Вінграновський проведено  зустріч освітян громади з літераторами Первомайщини. Під час поетичної зустрічі представники закладів освіти мали змогу прослухати твори Вільяма Шекспіра, Генріха Гейне, Сюллі-Прюдома (в оригіналі) у виконанні Катерини Пасічник, Наталії Терещенко, Оксани Ковалевської. Зі своїми новими, не оприлюдненими раніше, глибокими й щемкими віршами познайомили освітян поети Первомайщини Наталія Терещенко, Тетяна Петренко, Володимир Здоровецький, Катерина Пасічник, Ірина Відмиш. Начальниця управління освіти Світлана Ткачук подякувала митцям за співпрацю з освітніми закладами, за внесок у виховання юного покоління.

14:25 22.03.2024

Відкрито нові класи безпеки в закладах освіти

За підтримки міжнародної організації «Save the Children» та ГО «Істок» відкрито ще 3 класи безпеки в закладах освіти Первомайської громади. Тепер таких класів маємо вже 5! Висловлюємо вдячність адміністраціям та колективам освітніх закладів за активну участь у втіленні проєкту!

16:01 21.03.2024

Між закладами освіти відбулося змагання зі спортивного орієнтування

20 березня 2024 року в Первомайській міській територіальній громаді на базі Первомайської гімназії № 3 відбувся фінальний етап змагань зі спортивного орієнтування в рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

17:56 20.03.2024

Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» впевнено крокують Первомайщиною

15.03.2024 року у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» у місті Первомайську в приміщенні гімназії № 5 відбулося урочисте відкриття ІІІ (районного) етапу змагань із баскетболу серед юнаків і дівчат.

15:23 18.03.2024

Любі Жінки!

Щиро вітаємо вас з прекрасним святом весни – 8 березня!

10:29 08.03.2024

В Первомайській громаді відбулися змагання з черлідингу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

07 березня  2024 року в Первомайській міській територіальній  громаді на базі Підгороднянської гімназії відбувся  фінальний етап змагань з черлідингу  в рамках Всеукраїнського проєкту  «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

16:40 07.03.2024

У місті Первомайськ відбувся ІІІ (районний) етап змагань із волейболу

01.03.2024 року у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» у місті Первомайську в приміщеннях гімназії № 5 та початкової школи № 11 відбувся ІІІ (районний) етап змагань із волейболу серед юнаків і дівчат.

10:52 05.03.2024

Надходження нових підручників

У перший день весни, 01.03.2024 року, управління освіти організувало доставку чергової партії нових підручників. Цього разу бібліотеки закладів загальної середньої  освіти отримають навчальні посібники для 5 класів: «Мистецтво», «Етика», «Технології», «Культура добросусідства». Також маємо надходження підручників для 6 класів  з інформатики, етики та культури добросусідства. Варто зазначити, що вперше за останні кілька років Первомайська громада отримала комплекти підручників, замовлені  для слабозорих дітей.

08:52 04.03.2024