Всесвітній день поширення інформації про аутизм

2 квітня відзначають Всесвітній день поширення інформації про аутизм, і кожному з нас варто дізнатися про нього більше. Адже, за даними ВООЗ, з аутизмом народжується кожна сота дитина в світі.

13:41 04.04.2024

1 березня відбувся семінар керівників закладів дошкільної освіти «Інклюзивна складова компетентності директора ЗДО»

Однією з трудових функцій директора закладу дошкільної освіти, визначеною професійним стандартом, є організація здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного освітнього середовища. Задля розширення теоретичних знань та професійних компетентностей керівників з напряму формування інклюзивного освітнього простору.  01 березня 2024 року проведено семінар-практикум «Інклюзивна складова професійної компетентності керівника закладу дошкільної освіти» (модератори заходу: директор КУ «ІРЦ Первомайської міської ради Миколаївської області Людмила Сороковська, директор ЦПРПП Марина Хрипун).

12:33 13.03.2024

Круглий стіл "Експертний діалог "Інклюзія +": робота ІРЦ в умовах війни"

12.02.2024 директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Первомайської міської ради Миколаївської області" Людмила Сороковська взяла участь у роботі круглого столу "Експертний діалог "Інклюзія +": робота ІРЦ в умовах війни". Захід був організований Міністерством освіти і науки України спільно з Інститутом спеціальної педагогіки і психології  ім. М. Ярмаченка. Під час нараду були напрацьовані пропозиції щодо змін до нормативно-правового забезпечення діяльності ІРЦ та організації інклюзивної освіти.

16:22 14.02.2024

Як ми прикрашали ялинку

Зима – це пора року, коли всі хочуть вірити в дива. А ще це час свят для дітей.. Саме так і відбувалося в нашому ІРЦ: ялинка виблискувала різнокольоровими вогниками і чекала на новорічні прикраси, які наші діти виготовили разом зі своїми батьками. Прикрасивши ялинку, малюки мали змогу вибрати собі подарунок з нашої чарівної скрині.

14:56 29.12.2023

Засідання Школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів

06 грудня 2023 року на базі Первомайської гімназії № 1 відбулося засідання Школи майстерності вчителів початкових класів «Педагогічні технології в роботі з учнями з особливими освітніми потребами».

08:18 26.12.2023

"Позитивне батьківство"

Сьогодні, як ніколи раніше, актуальна тема турботи про ментальне здоровʼя. Ментальне здоров’я дає сили не просто подолати важкий період життя, але й пройти його з користю для себе.

17:51 05.12.2023