Дорогі учні Первомайської громади!

На жаль, уже 2-й рік поспіль ми закінчуємо навчальний рік в умовах війни. Проте завдяки нашим ЗСУ ми з вами з упевненістю у невідворотній перемозі намагаємось продовжувати життя та радіти кожній його хвилині!

09:14 31.05.2023

30 травня управління освіти розпочинає видачу закуплених товарів для проведення ремонтних робіт у закладах освіти громади

1-й етап: пензлі малярні, шпателі, валики, шпаклівка, розчинники, вапняна паста (здійснюється доставка до закладу); ґрунтовка (отримати за адресою: вул. Готвальда, «Будматеріали», ФОП «Таран», починаючи з 2 червня).

15:49 30.05.2023

З Всесвітнім днем вишиванки!

Управління освіти вітає із Всесвітнім днем вишиванки! Для українців вишиванка завжди була потужним оберегом від нещасть, символізувала благословення на добру долю. Незважаючи на те, що чи не щодня голубінь нашого неба перехресними траєкторіями ракет вишиває ворог, Україна була, є і буде! Нехай кожен стібок на ваших вишиванках зберігає у собі любов і тепло душі. Мирного всім неба!

13:12 18.05.2023

Козацький гарт!

28 квітня на стадіоні м.Нова Одеса відбувся ІІІ (обласний) етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт». Змагалися 12 команд Миколаївщини.

11:29 01.05.2023

Засідання колегії управління освіти

27 квітня відповідно до плану роботи відбулося засідання колегії управління освіти. Члени колегії розглянули проблеми, важливі для освітньої галузі громади: допрофільна підготовка учнів; реалізація права на освіту осіб з ООП в умовах воєнного часу; створення й дотримання безпечних умов учасників освітнього процесу.

15:22 27.04.2023

Змагання «Козацький гарт»

18 квітня 2023 року на базі Початкової школи № 11 відбувся ІІ (територіальний) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів «Козацький гарт» серед закладів загальної середньої освіти Первомайської  міської ради.

15:08 18.04.2023

Виставка-конкурс "Наш пошук і творчість тобі, Україно!"

4 квітня 2023 року відбулося підбиття підсумків міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу "Наш пошук і творчість тобі, Україно!", що проходив на базі ЦНТТУМ. У виставці взяли участь вихованці СЮН, ДЮЦНВ, ЦНТТУМ, які представили на конкурс 57 робіт у різних номінаціях. На обласний етап відібрано 10 найкращих.

13:37 07.04.2023