Засідання Школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів

Дата: 26.12.2023 08:18

06 грудня 2023 року на базі Первомайської гімназії № 1 відбулося засідання Школи майстерності вчителів початкових класів «Педагогічні технології в роботі з учнями з особливими освітніми потребами».

У заході взяла участь директор КУ «Інклюзивно - ресурсний центр Первомайської міської ради» Людмила Сороковська, яка ознайомила вчителів та асистентів учителів з практичними кейсами сучасних методик щодо спільного викладання у інклюзивному класі. Людмила Олександрівна зазначила, що різноманітність методів навчання надає вчителеві можливість варіювати різні види роботи, що є ефективним засобом активізації уваги учнів. Практичну частину заходу провела вчитель початкових класів гімназії Світлана Мозгунова.